İp tv fiyatları

İp tv fiyatları sitemiz içerisinde farklı paket özelliklerinde sizlere sunulmaktadır. 1 Aylık iptv satın alabileceğiniz gibi, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık, 24 aylık, 36 aylık ve sınırsız iptv üyeliği alabilirsiniz. Bütçenize en uygun fiyatları sitemizdeki iptv paketler bölümünde detaylıca bulabilirsiniz. Fiyatlar iptv satışı yapan bir çok firmada fiyatlar farklı şekilde karşınıza çıkacaktır. Oldukça düşük fiyatlarla hizmet verenler bulabileceğiniz gibi oldukça yüksek bedeller ile bu hizmetleri sağlayanlarıda göreceksiniz. Burda karar verirken acele etmeden detaylı bir araştırma yaparak ve yazımızı detaylıca inceleyerek karar verebilirsiniz.

Yüksek Fiyatlı İptv Satışları

Örnek vermek gerekirse sitemizde bulunan 6 aylık iptv paket fiyatları 125₺ iken aynı yayınları 200₺ ve üzeri fiyatlardan sunan bir çok yayıncı görebilirsiniz. Burda yanılmamamız için konuyu biraz daha açarsak yanılgı fiyat yüksek olunca kanal çok olur yada donma olmaz düşüncesidir. İptv yayınlarında donma engelini aşmak için yüksek server gücü ve yönetim prensibi gelmektedir. Firmamız iptvhdclub olarak senelerin deneyimi ile bu konuda sorunsuz hizmet vermekte ve aksine en uygun fiyatları sunmaktayız. Çok yüksek ip tv fiyatları veren firmaların platformlarında hangi kanallar varsa bizim sizlere sunduğumuz kanal listesi içinde de aynı kanallar bulunmaktadır. Kısacası aynı kalitede iptv yayını izlemek için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yoktur.

Düşük Fiyatlarla İptv Satışı

Piyasa da standart hizmet fiyatlarının dışında çok düşük bedellerle bu hizmeti sunan firmalar da bulabilirsiniz. Ancak standartın altındaki fiyatlar hizmet kalitesinde ciddi kayıplar ve eksiklikle olduğu görülmektedir. Çok düşük ücretleri iptv satışlarında firmanın server giderinide minimuma indirmesi gerekeceğinden yayın kalitesinde düşüklük yaşanması olası bir durumdur. Ayrıca kanal listesi her ne kadar bizdekilerle aynı olsa da yada daha fazla olsa da düşük fiyatlı satışlarda bir çok kanalın aktif olmadığını, kapalı olduğunu, ayın belli bir bölümünde yayın alınmadığını görebilirsiniz.

İp tv fiyatları çok düşük hizmet verenlerde müşteri hizmetleri kaliteside son derece zayıf olabilmektedir. Yeteriz ilgi ve destek hizmeti nedeni ile bir çok iptv kullanıcısı çaresiz kalmaktadır. Sizlerde bu tür sorunları yaşamadan keyifli bir yayın izlemek istiyorsunuz mutlaka yayınlarımızı deneyiniz.

 Yazar: İptv HD Club
En uygun fiyatlarla İp tv almak istiyorsanız ve sorunsuz tv keyfi yaşamak istiyorsanız İptv Hd Club size yeter.

Bir cevap yazın

WhatsApp'dan Bize Yazın