İptv kurulum

Tv den iptv izlemek için iptv kurulum son derece basit ve kolaydır. Kurulum konusunda bugüne kadar sıkıntı yaşayan hiç bir kullanıcımız bulunmamaktadır. Ayrıca kurulum için gerekli olan tüm işlemler hakkında site uzmanlarımız sizlere destek vermektedir. Tek yapmanız gereken tv kullanacağınız ip tv uygulamasını seçmek ve bizlere bilgi vermek olacaktır. Akıllı telefonlar içinde kurulum oldukça basit olup yine andorid yada Applestore üzerinden edineceğiniz uygulamalar için hemen yayınları kolayca izleyebilirsiniz.

Bilgisayarda İptv Kurulumu

Bilgisayarda ip tv kurulumu aşağıda belirtiğimiz gibi player kuruluma gerek duyulmaktadır. Kurulum yapmadan önce internet hızınızı kontrol etmeyi unutmayınız. Ayrıca her ne kadar kablosuz bağlantı ile bilgisayarınızdan iptv izleyebilseniz de kablolu bağlantı çok daha sağlıklı olacaktır. Bazı kullanıcılar aldıkları hizmetlerde donma sorunu yaşadıklarını beyan edebilmektedir. Bunun birincil nedeni düşük internet bağlantı hızı ve modemde oluşan kablosuz ağdaki kopmalardır.

  • Bilgisayardan ip tv izlemek için İlk yapmanız gereken sitemizden ip tv paketlerinden birini satın almaktır.
  • Site üzerinden paketlerden birini satın aldıktan sonra sistemimiz sizlere kullanacağınız şifre ve kullanıcı adını iletecektir.
  • Bilgisayarınızdan iptv izlemek için VLC player’ı indirip bilgisayarınıza kurunuz.
  • Size verilen kullanıcı adı ve şifrenizi VLC player’a giriniz.
  • Giriş yaptıktan sonra tüm kanallar ekranınızda listelenecektir.

En iyi iptv keyfi için paketlerimizden birini seçerek hemen bu yayın dünyası içinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz.Yazar: İptv HD Club
En uygun fiyatlarla İp tv almak istiyorsanız ve sorunsuz tv keyfi yaşamak istiyorsanız İptv Hd Club size yeter.

Bir cevap yazın

WhatsApp'dan Bize Yazın