Smart İp Tv Samsung

Samsung Smart tv cihazlarında ip tv izlemek oldukça kolaydır. Smart ip Tv Samsung için gerekli olan uygulama Smart ip Tv uygulamasıdır. Önceki senelerde kullanılan uygulamalar Mkvod, Ssiptv olup yüklenmesi zor ve zahmetliydi. Smart ip tv ise bir kaç saniyede kurulumu yapılan son derece kolay bir uygulamadır. 

Smart iptv Kolay Kurulum öncelikle Web Portala Giriniz

Kuruluma giriniz – Smart TV tıklayın yükleme ekranı gelecek Mac Adresi istenen yere doğru şeklide girip Yüklemeyi Başlat demeniz yeterli Yükleme Başarılı yazısı gelince Tv ve Modeminizi yeniden başlatınız kanallar yüklendi. NOT:Pin kodu koymamışsanız boş bırakınız.

Smart ip tv Samsung cihazlara özel olmayıp bir çok markada bulunan uygulamadır. Smart ip tv 7 gün ücretsiz test kullanımı sunmaktadır. Şayet 7 gün sonrasında begenmeniz halinde oldukça uygun bir fiyat olan 5€ ile uygulamayı sınırsız şekilde satın alabilirsiniz.

Smart ip tv samsung yayın kurulumu için tek yapmanız gereken smart ip tv uygulamasına giriş yapıp MAC adresini butonuna tıklayıp size otomatik olarak oluşturulan kodu bize iletmenizdir. Sayet televizyonunuzda smart ip tiviyi bulamıyorsanız samsung app’dan uygulamayı bir kaç saniye içinde indirebilirsiniz.

MAC kodunu bizlere iletmeniz sonrasında aynı anda tarafımızdan yayınlar yüklenmektedir. Dilerseniz kendinize özgü kanal listesi oluşturabilir hangi kanalı izleyeceğinize siz karar verebilirsiniz. Bunun için tarafımızdan M3U dosyası sizlere verilecektir. İlk yapmanız gereken siptv.eu adresine giriş yapmanız ve en altta bulunan kutuya MAC kodunuzu yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise reset tuşuna basmanız yeterlidir. ( daha önceden kullanım yapmış olanlar reset tuşuna bastığında kayıtlı kanalları silinecektir)

Son aşamada ise üstte bulunan kutya tekrar MAC kodunuzu yazınız ve masaüstünde bulunan M3U dosyanızı seçip yükleyiniz.

Yinede smart iptv samsung kurulumu yapamıyorsanız lütfen bizlere ulaşınız. Teknik birimiz sizlere ip tv kurulumu için gerekli desteği sağlayacaktır.

WhatsApp'dan Bize Yazın