Smart iptv LG

Lg Smart tv’ler her ne kadar farklı bir çok modele sahip olsa da ip tv izlemek oldukça kolaydır. Smart iptv Lg cihazlarda gerekli olan uygulamadır. App bölümünde hemen hemen her cihazda hazır kurulu şekilde Smart ip tv uygulaması bulunmaktadır. Smart iptv Lg için gerekli olan uygulama Smart iptv dir.

Smart iptv Kolay Kurulum öncelikle Web Portala Giriniz

Kuruluma giriniz – Smart TV tıklayın yükleme ekranı gelecek Mac Adresi istenen yere doğru şeklide girip Yüklemeyi Başlat demeniz yeterli Yükleme Başarılı yazısı gelince Tv ve Modeminizi yeniden başlatınız kanallar yüklendi. NOT:Pin kodu koymamışsanız boş bırakınız.

Smart iptv LG televizyonları için özel olmayıp bir çok tv de bulunan bir uygulamadır. Her cihaz da Smart ip tv 7 gün ücretsiz test kullanımı sunmaktadır. 7 gün bitiminde beğenmeniz halinde uygun bir fiyat olan 5€’ya uygulamayı sınırsız şekilde satın alabilirsiniz.

Smart ip tv lg yayın kurulumu için tek yapmanız gereken smart ip tv uygulamasına giriş yapıp MAC butonuna tıklayıp size otomatik olarak verilecek kodu bize iletmenizdir. Televizyon uygulama bölümünde smart ip tivi’yi bulamıyorsanız lg app’dan uygulamayı bir kaç saniye içinde indirebilirsiniz.

MAC kodunu alıp bizlere göndermeniz halinde aynı anda tarafımızdan yayınlar yüklenmektedir. Dilerseniz kendinize özel kanal listesi oluşturabilir, hangi kanalları izleyeceğinize siz karar verebilirsiniz. Bunun için tarafımızdan M3U dosyası sizlere verilecektir. İlk yapmanız gereken siptv.eu adresine giriş yapmanız ve en altta bulunan kutuya MAC kodunuzu yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise reset tuşuna basmanız yeterlidir. ( daha önceden kullanım yapmış olanlar reset tuşuna bastığında kayıtlı kanalları silinecektir)

Son yapmanız gereken ise üstte bulunan kutuya tekrar MAC kodunuzu yazınız ve masa üstünde bulunan M3U dosyanızı seçip yükleyiniz.

Belirtilenleri yapmanız halinde smart iptv lg kurulumu yapılamıyorsa lütfen bizlere ulaşınız. Teknik birimiz sizlere ip tv kurulumu için gerekli desteği sağlayacaktır.

WhatsApp'dan Bize Yazın