Sony iptv

Sony iptv kurulumu son derece basit işlemden oluşmaktadır. Sony android tv’de yapılması gereken işlem öncelikle Smart IPTV uygulamasını tv’nizde yüklemeniz gerekecektir. Bazı cihazlarda hazırda yüklü olup SMART IPTV uygulamasını bulamayanların manuel olarak Google play’den indirmesi gerekecektir. 

Sony IPtv yayınların Yüklenmesi

Smart iptv Kolay Kurulum öncelikle Web Portala Giriniz

Kuruluma giriniz – Smart TV tıklayın yükleme ekranı gelecek Mac Adresi istenen yere doğru şeklide girip Yüklemeyi Başlat demeniz yeterli Yükleme Başarılı yazısı gelince Tv ve Modeminizi yeniden başlatınız kanallar yüklendi. NOT:Pin kodu koymamışsanız boş bırakınız.

Smart İp tv uygulamsını yüklediyseniz uygulamayı açınız ve MAC kısımda sizin için özel verilecek kodu bizlere iletiniz. Kodu bizlere iletişim alternatiflerini kullanarak WhatsApp yada mail yolu ile iletebilirsiniz. MAC kodunun ulaşmasına müteakip hemen yayınlarınız tarafımızdan yüklenecektir. Sony ip tv kurulumu bu kadardır. Keyifli izlemeler dileriz.

Bazı kullanıcılarımız bizim yüklediğimiz kanal listenin aksine kendi izlemek istediği kanalları listeleyebilmektedir. Bunun içinde Sony iptv uygulması satın alındıktan sonra siptv.eu adresine internet üzerinden giriş yapınız. En altta bulunan kutuya MAC adresinizi yazınız. Sonrasında Reset tuşuna basınız. (Cihazdaki Diğer Önceden Yüklediğiniz Kanalların Silinmesini İstemiyorsanız Tıklamayın). En üstte yer alan kutucuğa tekrar MAC adresini yazın. Son olarak da Masa üstünde bulunan M3U Dosyanızı seçip upload seçeneğine tıklayınız.

Yinede Sony iptv kurulumu yapamıyorsanız lütfen bizlere ulaşınız. Teknik birimiz sizlere ip tv kurulumu için gerekli desteği sağlayacaktır.

WhatsApp'dan Bize Yazın